Audi A5
Avant 2.0 TFSI S edition | NIEUW | MATRIX | BIJRIJDERSCHERM | ACC | 20 ICNH | S-LINE |
Direct kopen, basisprijs: € 64.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 64.950,-
LEASEPRIJS: € 884,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.735,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI S edition | NIEUW | MATRIX | BIJRIJDERSCHERM | ACC | 20 ICNH | S-LINE | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 januari 2026 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 3.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 884,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.685 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.315 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen/stof bekleding
- lederen/kunstlederen bekleding
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- luxe stoffen bekleding
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm passagier
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi